Otomatik garaj kapıları ve modelleri

Otomatik garaj kapıları ve modelleri

Araçların güvenliğini arttırmak amacıyla yapılmakkta olan kapılarında güvenliğini üst seviyeye çıkartan donanımlardır garaj kapıları. Her türlü doğa koşullarına karşı savunma oluşturmak için bu sistemlere ihtiyacımız vardır.Mekanizmaları oldukça basit olan bu kapıların sensörler ile çalışması tüm işleri kolaylaştırmaktadır.Garaj kapısı sistemlerinde bir motor bulunmaktadır ve bu motor sayesinde uzaktan kumanda edilebilir açma kapama kapılabilmektedir.Site girişlerinde,kurum veya farklı işletmelerde otomatik garaj kapısı sistemleri oldukça yaygın görünebilmektedir.

Garaj Kapı Modelleri Nelerdir?

Yekpare garaj kapısı ve seksiyonel garaj kapısı modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Yekpare garaj kapısı; Uzaktan kolaylıkla yönetilebilen , apartmanlara uygun panel çeşitliliğiyle bilinir.Oldukça dayanıklı malzemelerden oluşur.Güvenlik anlamında ise oldukça iyidir.

Stor garaj kapısı; Site girişlerinde,müstakil evlerde ve villalarda kullanılmakta olan sistemlerdir.Stor garaj kapıları oldukça kaliteli üretilmektedir.

Seksiyonel garaj kapısı; Bu kapılar ise uzaktan kumandalı olarak çalışabilir ve elektrik kesintilerinde manuel olarak kullanılabilir.Bu yüzden tercih edilmektedir.Digital göstergesi bulunmaktadır.Oldukça işlek çalışan mekanlar için uygun seçenektir.

 

Yazar hakkında

Kepenk administrator

Bir cevap yazın