Ankara Fotoselli Kapı

Fotoselli kapılar günlük hayatta en çok karşı karşıya kaldığımız kapı modelleri arasında yer almaktadır.Kusursuz yapısı ve titizliği ile oldukça konforludur.Uzun ömürlü olması da bu kapı sistemlerini tercih edilebilir yapmıştır.Kapıların maksimum verimlilik ile açılıp kapanmasını sağlamakta ve stabil şekilde hareket ve frenleme mesafesini en iyi düzeyde yapabilmektedir.

Ankara fotoselli kapı firmasıyla çalışmak isterseniz hemen bizleri arayabilir ve detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.İşletmenize fotoselli kapı takılmasını istiyorsanız en iyi fiyat garantisi ile sizlere hizmet veriyoruz.

Tek yöne açılır standart otomatik fotoselli kayar kapılar : Tek yöne açılır fotoselli kapılar günümüzde birçok işletmede görünmektedir.Özellikle holding giriş kapılarında bu kapıları görebilirsiniz.Birçok devlet kurum girişlerinde de kullanılmaktadır. Kullanım kolaylığı bakımından birçok kolaylığı olan bu kapı sistemlerinin fiyatlarını öğrenebilmek için Ankara fotoselli kapı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Çift yöne açılır standart otomatik fotoselli kayar kapılar : Çift kanatlı fotoselli kapının sağladığı en az geçiş genişliği 800mm,en çok geçiş genişliği ise 3000mm olmaktadır.Sala ve sola olacak şekilde kendi cephesi üzerine kayarak açılan bir otomatik kapı sistemleri arasındadır ve oldukça tercih edilmektedir.Genellikle giriş çıkışın çok olduğu kısıtlama olmayan yerlerde kullanılmaktadır.